PNÖMATİK ALET VE BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0216 441 18 10

Hakkımızda

Palmar Pnömatik Alet ve Bağlantı Elemanları San. Tic. Ltd. Şti., “En İyiler Bir Arada” sloganıyla, 1996 yılında kurulmuş olup,  pnömatik aletler, montaj teknolojisi ve aksesuarları konusunda uzman markaların ürünlerini Türk İmalat Sanayi’nin hizmetine sunmaktadır.

 

Kurulduğumuz günden bu güne kadar deneyimli satış ve teknik kadromuz ve çağdaş yönetim anlayışımız ile müşterilerimize, doğrudan veya projeye dayalı ürün satışı, satış sonrası teknik servis hizmetleri ve yedek parça temini sağlamaktayız.

 

Temsilciliğini yaptığımız uzman markaların geliştirdiği teknolojiler ve yenilikçi üretim yaklaşımlarını firmamız tecrübesi ile birleştirerek, otomotiv ana ve yan sanayisi, beyaz eşya ana ve yan sanayisi, elektronik, havacılık sektörleri, tersaneler gibi çeşitli müşteri ve pazarlara hitap edebilmekteyiz.

 

Ürünlerimiz;

• Avdel Bağlantı Elemanları

• Avdel Perçin Makineleri

• Tecna Balanserler

• Tecna Güç Ölçüm Cihazları

• Tecna Kaynak Test Cihazı

 

Bizim Önemsediğimiz, Sizin Memnuniyetiniz…

 

Hidrolik-pnömatik sektöründeki 24 yıllık tecrübemiz ile sizlerin beklentilerine en kısa sürede cevap verebilmek ve sizlere en iyi hizmeti sunmak önceliğimizdir.

 

Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz anda bizlere ulaşabilir ve teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.